Yükleniyor
 
Firmalarda İlanlarda Ürünlerde  
 
gölge

İŞKUR Hizmet Noktası Oluşturuldu - Balikesir İl Rehberi Sanal Mağaza
resim

İŞKUR Hizmet Noktası Oluşturuldu

Haber Tarihi 29 Şubat 2016 Pazartesi
Okunma 2434
 

İŞKUR HIZMET NOKTASı OLUŞTURULDU

Karesi Belediyesi ile İŞKUR İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında belediyede İŞKUR Hizmet Noktası oluşturuldu. Ulaşılabilirliği kolaylaştırarak, istihdamı arttırmayı hedefleyen protokolü Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve İŞKUR İl Müdürü Nazım Balcı imzaladı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü’ne yapılacak başvuruların belediyede oluşturan Hizmet Noktası’nda doğrudan kabul edileceğini, yapılan başvuruların İŞKUR bünyesinde değerlendirileceğini söyleyen İŞKUR İl Müdürü Nazım Balcı, bu hizmetin belediye bünyesinde verilecek olmasının iş arayan vatandaşlar için büyük kolaylık ve avantaj sağlayacağını ifade etti. İŞKUR İl Müdürlüğü’nde yapılan iş ve işlemlerin aynısının bu hizmet noktasında gerçekleştirilebileceğini ifade eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ise hizmeti vatandaşın ayağına götürmeyi amaç edindiklerini ifade etti.

KALİTELİ VE HIZLI HİZMET

Vatandaşa daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek anlayışı ile oluşturulan Hizmet Noktası sayesinde vatandaşlardan gelen talep ve işlemlerin daha seri bir şekilde karşılanacağını kaydeden Başkan Yılmaz, “Belediye bünyesinde oluşturduğumuz Hizmet Noktası ile ulaşılabilirliği kolaylaştırarak, istihdamı arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

Etiketler: Balıkesir, Balıkesir haberleri, Karesi, Karesi belediyesi, karesi haberleri, yücel yılmaz,

YORUM YAZ

Adınız Soyadınız
 
NOT: Lütfen tehdit, küfür veya alay edici mesajlar göndermeyiniz. Olası bir sorun için mesajı gönderen kişilerin İP adresleri kayıt altına alınmaktadır ve bu durumda kesinlikle Web sitemiz sorumlu tutulamaz...
 

Haber

Son Haberler

Toplam Haber : 1590

gölge2

sponsor

Sponsor Bağlantı

Reklam Verin

gölge2

 
 

 

Hosting hizmeti ÖZGÜWEB İnternet Hizmetleri tarafından karşılanmaktadır.
BALIKESİR İL REHBERİ 2009 - 2012 Tüm hakları saklıdır (ES İnternet Sağlayıcı Hizmetleri)
Sayfa 0,25 Saniyede Yüklendi.